szt.
 
darmowa
dostawa
od 300zł
zwroty
i wymiany
14 dni
tel. 505 492 408
sklep@piekneoczy.pl

Formy płatności

Dotpay.pl

Płatności elektroniczne realizujemy za pośrednictwem systemu  Dotpay.pl. Korzystając z tych system płatności zapłacisz za przesyłkę najszybciej. Pieniądze otrzymamy niemal natychmiast po dokonaniu płatności (dla płatności kartą trwa do zazwyczaj nie dłużej niż 1-2 godziny), a to oczywiście skróci czas realizacji zamówienia.

Dotpay.pl to bezpieczny sposób na to, aby szybko zapłacić za swoje zamówienie. Transakcja zabezpieczana jest poprzez protokół SSL o czym poinformuje Cię niewielka kłódka na dole okna przeglądarki.

 

Przelew na konto

W przypadku wybrania tej formy płatności wystarczy wpłacić nam pieniądze na nasze konto. Przesyłkę wyślemy po odnotowaniu wpłaty.


W tytule przelewu wystarczy wpisać numer zamówienia – otrzymasz go wraz z mailem potwierdzającym złożenie zamówienia. Możesz go również sprawdzić logując się w sklepie.

 

Nasz numer konta:

Firma Optyczna Krzysztof Jankowski

53-503 Wrocław ul.Grabiszyńska 75/16

BZWBK O/Wrocław

09 1090 2486 0000 0001 3713 9257
 

 

Płatność przy odbiorze (pobranie)

Jeżeli za zamówione produkty nie chcesz płacić z góry wybierz tę formę płatności. Za przesyłkę zapłacisz listonoszowi, który zapuka do Twoich drzwi lub w najbliższej placówce pocztowej jeżeli listonosz nie zastanie Ciebie w domu. W niektórych przypadkach wybór płatności za pobraniem może przyspieszyć czas realizacji zamówienia – nie będziemy czekać na Twoją wpłatę. Dlatego jeśli zależy Tobie na czasie warto skorzystać z tej opcji.

Odbiór osobisty

Każde zamówienie można odebrać osobiście . Nie płacisz wtedy za koszty wysyłki. Zamówienie można opłacić na miejscu lub przelewem z góry (w zależności od Twojego wyboru).

Uwaga! Kiedy towar jest gotowy do odbioru potwierdzamy indywidualnie e-mailem lub telefonem.

Odbiór we Wrocławiu:

CH. AUCHAN

PiękneOczy.pl

ul. Francuska 6

55-040 Kobierzyce, Bielany Wrocławskie

tel. 717822999

Odbiór osobisty w Jeleniej Górze

CH Nowy Rynek-Piękne Oczy

email: sklep@piekneoczy.pl